» Zaproszenie na 71. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich
 
 

newspaperNajnowsze publikacje

Zaproszenie na 71. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich

calendar_month Opublikowane 31 lipca 2023

 

Szanowni Chirurdzy,

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na 71. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich, który odbędzie się w dniach 20-23 września we wspaniałym mieście Wrocław. Nasze prestiżowe wydarzenie odbędzie się w Narodowym Forum Muzyki, jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w kraju, zapewniającym doskonałe warunki do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz integracji środowiska chirurgicznego.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kongresie?

  • Inspirujące wykłady i warsztaty: Czeka na Państwa bogaty program naukowy obejmujący prelekcje wybitnych ekspertów w różnych dziedzinach chirurgii oraz interaktywne warsztaty, które pozwolą na zdobycie nowych umiejętności i technik.
  • Prezentacja najnowszych osiągnięć: Podczas kongresu zaprezentowane zostaną najnowsze badania i technologie, dzięki którym będą Państwo na bieżąco z najświeższymi trendami w chirurgii.
  • Możliwość wymiany doświadczeń: Spotkacie Państwo wybitnych specjalistów, co stworzy doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych relacji zawodowych.
  • Przyjazna atmosfera: Nasz kongres to także doskonała okazja do odprężenia się i spędzenia czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek z branży, podczas wieczornych imprez towarzyszących
  • Członkowie TChP mogą wziąć udział w Walnym Zgromadzeniu w dniu 22 września i wybrań nowego Prezesa Elekta TChP.

Szczegóły kongresu oraz możliwość rejestracji znajdują się na oficjalnej stronie kongresu: https://71kongrestchp.pl

Zapewniamy, że kongres będzie nie tylko wyjątkową okazją do zdobycia nowej wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności, ale także do wspaniałej zabawy i wspólnego spędzenia czasu w urokliwym Wrocławiu.

Do zobaczenia we Wrocławiu na 71. Kongresie Towarzystwa Chirurgów Polskich!

Z poważaniem,

Przewodniczący
Towarzystwa Chirurgów Polskich, Oddział bydgosko-toruński
Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Jacek Szeliga

Galeria zdjęć